Team

Band op Spanning is een dynamische en informele organisatie. We werken met een kleine groep mensen op kantoor en een pool van circa 50 medewerkers die als servicemedewerker op locatie werken met de bandenoppompservice.

De Slimme Bandenpomp assembleren we in onze eigen werkplaats, van waaruit wij ook het onderhoud en de service organiseren.

Het volgende team zet zich in voor Band op Spanning:

Laurens Drogendijk

Laurens Drogendijk

Directeur en Oprichter

laurens@bandopspanning.nl
06-16602465

Laurens Drogendijk

Directeur en Oprichter

Saskia Sanderse

Saskia Sanderse

Manager Operationeel en Sales

saskia@bandopspanning.nl

Saskia Sanderse

Manager Operationeel en Sales

Menno Konings

Menno Konings

Software en Data

menno@bandopspanning.nl

Menno Konings

Software en Data

Nico Hommels

Nico Hommels

Manager Service en Techniek

nico@bandopspanning.nl

Nico Hommels

Manager Service en Techniek

Weerd Uiterwaal

Weerd Uiterwaal

Service en Techniek

Weerd Uiterwaal

Service en Techniek

Quintyn de Wit

Quintyn de Wit

Service en Techniek

Quintyn de Wit

Service en Techniek

Ilse Ootjers

Ilse Ootjers

Communicatie en Planning Service

ilse@bandopspanning.nl

Ilse Ootjers

Communicatie en Planning Service

Roland Broos

Roland Broos

Service en Teamcaptain

Roland Broos

Service en Teamcaptain

Luuk Thuss

Luuk Thuss

Impactmanager

luuk@bandopspanning.nl

Luuk Thuss

Impactmanager