Team

 

Wij zijn een informele organisatie en werken met een kleine groep mensen op kantoor om alle projecten en met de service op locatie te organiseren. Voor de grote projecten en de uitvoering werken wij met een groep van circa 50 medewerkers die als bijbaan bij ons werken en na een training aan de slag kunnen als servicemedewerker of teamcaptain.

De slimme Bandenpomp hebben wij zelf ontwikkeld en met een team adviseurs en professionals om ons heen ontworpen. Wij assembleren de Bandenpomp in onze eigen werkplaats van waaruit wij ook het onderhoud en de service organiseren.

Het volgende team zet zich in voor Band op Spanning:

Laurens Drogendijk           Directeur laurens@bandopspanning.nl     06-16602465 Menno Konings             Medewerker menno@bandopspanning.nl            
Saskia Sanderse           Operationeel Manager saskia@bandopspanning.nl Serge Racamy                 Medewerker serge@bandopspanning.nl
Weerd Uiterwaal             Technische Dienst weerd@bandopspanning.nl Sebastiaan Zeilhorst     Medewerker planning sebastiaan@bandopspanning.nl